Gamecube verzió elkészült

David
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2017. január 29. 16:13

Re: Gamecube verzió elkészült

HozzászólásSzerző: David » 2017. január 29. 16:25

Sziasztok!

Nekem se működik a jelszó a kalózoknál!Elküldenétek a frissítést vagy hol tudom letölteni?
Előre is köszönöm!

Avatar
csomi
Site Admin
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2016. november 3. 23:21

Re: Gamecube verzió elkészült

HozzászólásSzerző: csomi » 2017. január 29. 16:40

Melyik ISO-t hasznalod? Elvileg a jelenleg fent levo Wind_Waker_GC_NTSC_HUN_v1.01.iso-ben mar javitva lett! Nem lehet hogy te meg a korabbi 1.0-as verzioval jatszol?

David
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2017. január 29. 16:13

Re: Gamecube verzió elkészült

HozzászólásSzerző: David » 2017. január 29. 16:59

Szia!

Igen a régebbit töltöttem le csak most tudtam vele játszani, utána olvastam hogy frissítettétek. Köszönöm szépen nagyon szép munka alig várom a többit! És Köszönöm a gyors választ is!

Kobudera
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2017. február 7. 1:07

Re: Gamecube verzió elkészült

HozzászólásSzerző: Kobudera » 2017. február 7. 1:28

Sziasztok! Első körben szeretném megköszönni csominak a zelda játékok gondos fordítását. Másodsorban szeretném felhívni minden PC-n emulátorral játszó sorstárs figyelmét, hogy lehetőség van a gamecubos iso segítségével, a nintendo wii-s, HD-s grafikát játszani, így már teljesen kompromisszummentesen élvezhető a dolog hd monitoron is.
Ehhez szükségetek van a dolphin emulátor, kifejezetten ehhez a játékhoz alakított verziójára, ami a texturák miatt kb 3 gb, de gondolom ez senkit sem tart vissza. Ennek a neve:
WW - Zelda -HDM 1.9.3 Fyra Full Release
És bővebben ezen az oldalon olvashattok róla:
https://gbatemp.net/threads/zelda-windw ... od.427010/
A magam részéről teljes az elégedettség, mellékelek is pár képet. Mindenkinek kellemes játékélmény kívánok, hiszen magyarul, hd grafikával teljes az élmény! :)

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Avatar
csomi
Site Admin
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2016. november 3. 23:21

Re: Gamecube verzió elkészült

HozzászólásSzerző: csomi » 2017. február 7. 11:27

Koszonjuk!
En is kiprobaltam par HD textura csomagot es teszteltem is nehany konfigon es azt volt a tapasztalat hogy eleg eros gep kell neki es meg azon is idonkent meg-megakadt. Igaz az nem a modositott Dolphin volt (bar azt hiszem abbol is probaltam egyszer valamit) hanem egy HD textura csomag amit az alap dolphin is kepes beolvasni. Szoval azt inkabb nem ajanlottam mert habar szep volt, de annyival nem mint amennyit rontott az elmenyen a folyamatos akadasaval. Erre a verziora majd ranezek en is.

Kobudera
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2017. február 7. 1:07

Re: Gamecube verzió elkészült

HozzászólásSzerző: Kobudera » 2017. február 8. 0:08

Relatív, hogy kinek mi az erős. Megítélés kérdése ugyebár, nekem pl. i5-4670-es procim van, 8gb ram, és egy R9 270 X videokártya. Ez manapság már nem olyan drága konfig, és ezen szaggatásmenetes a cucc HD-ban. Nyilván érdemes kipróbálni, és ha szaggat, akkor marad a sima GC verzió, de mivel nem szaggat nekem, így bizony zongorázni lehet a különbséget. Sikerült rápróbálnod?

Kép

Kobudera
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2017. február 7. 1:07

Re: Gamecube verzió elkészült

HozzászólásSzerző: Kobudera » 2017. február 9. 2:33

Képzeljétek, a dolphin 5 már tud hd-ban emulálni! Szóval akinek a gépe gyengébb, annak is megoldást jelenthet. Bár itt nekem a felhőknél látszik némi gikszer,de kétségtelen megközelíti a wii-s verziót. Mellékelek két képet.

Kép

Kép

Kobudera
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2017. február 7. 1:07

Re: Gamecube verzió elkészült

HozzászólásSzerző: Kobudera » 2017. február 9. 3:25

Képzeljétek, már a Dolphin 4.0.2 is tudja a beállítást HD-ra, és tökéletesen. Szóval azt hiszem, a gyangébb gépűeknek eza legjobb megoldás.

Kép

Kép

Avatar
csomi
Site Admin
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2016. november 3. 23:21

Re: Gamecube verzió elkészült

HozzászólásSzerző: csomi » 2017. február 9. 8:55

Meg nem. Hetvegen ranezek. En a fejlesztoi valtozatot hasznalom a dolphinbol az mar regota tudja a kulso HD packok hasznalatat. Tobb gepem van, de az i7-es konfigon nyilvan nem szaggat, de az amd FX 8350 + gtx760 + 16 GB ram-os konfigon igen! Persze ne ugy kepzeld el, hogy riceg folyamatosan, hanem amikor nagyobb csetepate van es sok grafikai effekt rajzolodna ki egyszerre akkor meg-megakad es pillanatokra leesik a framerate. Egyutt lehet elni vele de egy nintendo jateknal nem szabad alkut kotni az ugy menjen ahogy az eredeti vagy sehogy!
Az en velemenyem az, hogy habar a HD pack is szep, szemmel lathatoan szebb mint az eredeti, de a WiiU-s HD verzio lagyabb es kifinomultabb. Tobbek kozott koszonhetoen pont a felhoknek es az atmoszferikus fenyeknek. De erre a WiiU HD-re athackelt dolphinra kivancsi vagyok.

TomekKowal
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2016. november 13. 21:00

Re: Gamecube verzió elkészült

HozzászólásSzerző: TomekKowal » 2017. július 2. 13:27

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy a WiiU portolás el fog készülni? Mert régebben volt róla szó.


Vissza: “The Legend of Zelda: The Wind Waker”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég