3DS verzió

Kobudera

Re: 3DS verzió

HozzászólásSzerző: Kobudera » 2017. február 9. 0:35

Rendben, ha karakterlimit van, akkor a börtön szó számára kellene megfelelő, ami hat.

Akkor a terület szinonimája pl. a térség, régió, körzet, zóna (bár ez utóbbi kettő kissé "idegennek" hat ebbe a játékba talán.) A régió vagy térség bár szintén érdekes, véleményem szerint még mindig helytállóbb, mint a börtön.

Tudom mekkora munka mindez, csak igyekszem minimálisan hozzájárulni, segíteni. Nindtendo DS magyarításokat már csináltam, és érdekelne a 3DS is. Amennyiben szeretnék belekezdeni, segítenél abban, hol találhatom a szövegeket, hol keressem, milyen programokkal érdemes itt operálni? Hálás lennék. Köszönöm előre is.

Kobudera

HozzászólásSzerző: Kobudera » 2017. február 12. 21:04

Biztosan keltettem? Mert aztán az van, hogy ki kell kelteni... Szóval ez is kérdés a fogalmazási hiba mellett.
Kép

csomi
Site Admin

HozzászólásSzerző: csomi » 2017. február 13. 17:01

Javitva!

1.
Ez lett: "Ezt a tojást nagyon óvatosan
dédelgettem... Tee hee!
"

2.
A börtön térképe mostantól mindenhol terület térképe lett.

3.
A korábbi, A gomb a kő mellett... mostantól:
"{A} gomb a kő mellett, vedd fel!
Gyerünk vedd fel!
"

Köszönöm az észrevételeket!

Kobudera

HozzászólásSzerző: Kobudera » 2017. február 15. 15:43

Szívesen! Folytatom. Apropó, megkapható a módosított rom? Kíváncsi vagyok valamire, talán van mód a mentésproblémára, amiről írtál.

csomi
Site Admin

HozzászólásSzerző: csomi » 2017. február 15. 16:25

Melyik rom? Minden valtozat fenn van es le tudod tolteni! Olvasd a readme.txt-t a reszletekert!

Kobudera

HozzászólásSzerző: Kobudera » 2017. február 15. 20:46

Értem. Bocsánat, de a txt-ből nem derült ki, hogy már a javított romot lehet letölteni. Semmi nem utalt rá, de leszedtem, és azt tesztelem tovább. Két dologra akadtam megint.
Itt ugye egy I betű maradt le.
Kép
Itt viszont az az érdekes, hogy azt írja nem vehetek, mégis ad el nekem.
Kép

csomi
Site Admin

HozzászólásSzerző: csomi » 2017. február 15. 21:37

Akkor en ertettem felre valamit. Ocarina 3ds javitott rom-jai addig nem kerulnek fel amig jo par hiba nem lesz javitva. Azert mert aki 3ds formatumot tolt le, annak minden egyes javitas utan ujra kell kezdeni a jatekot. A mellekelt kepekbol a bombas problemat mar en is megtalaltam es azt javitottam mar. A masikat nezem!
Koszonom!

csomi
Site Admin

HozzászólásSzerző: csomi » 2017. február 15. 21:42

Javítva!

Kobudera

HozzászólásSzerző: Kobudera » 2017. február 19. 11:37

Szia csomi! Folytattam a játékot, és íme a javaslataim:

Kép
Itt láthatóan karakterkilógás szemtanúi lehetünk. Javasolnám, hogy mivel a játék amúgy sincs fejezeti felosztásban, és értelemszerűen 4 ács van, a címek legyenek rövidebbek, úgy mint:
Első foglyul ejtett ács
Második foglyul ejtett ács
Harmadik foglyul ejtett ács
Negyedik foglyul ejtett ács
Ha jól számoltam 27 karakter mág nem lóg ki túlságosan a keretből.

Ugyanígy kilóg a:
Megtalálni a csökönyös hercegnőt
Javasolnám:
A makacs hercegnő nyomában

Amikor az álmaidban újrajátszhatnád a nagy csatákat, mindnél megjeleníti , hányszor nyertél, nekem mind nulla, csak itt van valami furcsaság:
Kép

Amikor bombát vesz fel, van egy eldob parancs, ami tulajdonképpen a leteszi a bombát, ugyanez van az idő templomában a karddal. Nem tudom máshol, hol jelenik meg ez a parancs, de talán nem az eldob a legmegfelelőbb szó ide. Lehet a Lerak megfelelőbb, de ezen csak elgondolkoztam, már többször is. Gondolom Epona esetében a mászik parancs azért releváns, mert ugyanezt használja a kövek esetén is.

Eddig ennyi.

Üdv: Kobudera

csomi
Site Admin

HozzászólásSzerző: csomi » 2017. február 19. 17:20

Javítva!

Koszonom! Az ikonokon esetleg megjeleno teves jelentesekrol(is) legy szives kepet, mert azok grafikak es nem szoveges allomanyban vannak! Latnom kell, hogy melyik pozicioban vannak! Azokkal egyebkent az a a baj, hogy sokszor tul altalanos az angol es nem mindig tudni melyik jelentes lesz a legjobb a magyarban igy az neha a jateknal derul csak ki.

Vissza: “The Legend of Zelda: Ocarina of Time”