3DS verzió

Avatar
csomi
Site Admin
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2016. november 3. 23:21

Re: 3DS verzió

HozzászólásSzerző: csomi » 2017. február 15. 21:37

Akkor en ertettem felre valamit. Ocarina 3ds javitott rom-jai addig nem kerulnek fel amig jo par hiba nem lesz javitva. Azert mert aki 3ds formatumot tolt le, annak minden egyes javitas utan ujra kell kezdeni a jatekot. A mellekelt kepekbol a bombas problemat mar en is megtalaltam es azt javitottam mar. A masikat nezem!
Koszonom!

Avatar
csomi
Site Admin
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2016. november 3. 23:21

Re: 3DS verzió

HozzászólásSzerző: csomi » 2017. február 15. 21:42

Javítva!

Kobudera
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2017. február 7. 1:07

Re: 3DS verzió

HozzászólásSzerző: Kobudera » 2017. február 19. 11:37

Szia csomi! Folytattam a játékot, és íme a javaslataim:

Kép
Itt láthatóan karakterkilógás szemtanúi lehetünk. Javasolnám, hogy mivel a játék amúgy sincs fejezeti felosztásban, és értelemszerűen 4 ács van, a címek legyenek rövidebbek, úgy mint:
Első foglyul ejtett ács
Második foglyul ejtett ács
Harmadik foglyul ejtett ács
Negyedik foglyul ejtett ács
Ha jól számoltam 27 karakter mág nem lóg ki túlságosan a keretből.

Ugyanígy kilóg a:
Megtalálni a csökönyös hercegnőt
Javasolnám:
A makacs hercegnő nyomában

Amikor az álmaidban újrajátszhatnád a nagy csatákat, mindnél megjeleníti , hányszor nyertél, nekem mind nulla, csak itt van valami furcsaság:
Kép

Amikor bombát vesz fel, van egy eldob parancs, ami tulajdonképpen a leteszi a bombát, ugyanez van az idő templomában a karddal. Nem tudom máshol, hol jelenik meg ez a parancs, de talán nem az eldob a legmegfelelőbb szó ide. Lehet a Lerak megfelelőbb, de ezen csak elgondolkoztam, már többször is. Gondolom Epona esetében a mászik parancs azért releváns, mert ugyanezt használja a kövek esetén is.

Eddig ennyi.

Üdv: Kobudera

Avatar
csomi
Site Admin
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2016. november 3. 23:21

Re: 3DS verzió

HozzászólásSzerző: csomi » 2017. február 19. 17:20

Javítva!

Koszonom! Az ikonokon esetleg megjeleno teves jelentesekrol(is) legy szives kepet, mert azok grafikak es nem szoveges allomanyban vannak! Latnom kell, hogy melyik pozicioban vannak! Azokkal egyebkent az a a baj, hogy sokszor tul altalanos az angol es nem mindig tudni melyik jelentes lesz a legjobb a magyarban igy az neha a jateknal derul csak ki.

Kobudera
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2017. február 7. 1:07

Re: 3DS verzió

HozzászólásSzerző: Kobudera » 2017. február 20. 19:13

Szia csomi! Ígéretemhez híven, jön a folytatás. :)

Egy kis "dutyidili"! :) Már nem emlékszem, de mintha a szeles tárgynál a börtönös szöveg akkor is jelen lenne, mikor megszerzem.
Kép

Itt az "eldob", amiről beszélek, két példa, aminél a "lerak" vagy a "letesz" sokkal ideilőbb szerintem:
Kép

Ez csak egy megfigyelés, nem valós hiba, de mi van ha valaki Lacika, vaggy bármi más. Engem pl. Kobuderának hívnak. Javasolnám: "Apa utánad adta nekem a Kobudera nevet." Így a játék bármilyen név esetében sem tud mellé lőnni. :)
Kép

Ez kérdéses, mert ha ugynezt a mászik parancsot használja akkor, mikor blokkokra mászik fel, vagy egyébre, akkor ennek így kell maradnia értelemszerűen, más esetben lehet Megül.
Kép

Kit etetünk meg kikkel? A sárkányt az embereimmel? Mert, ha a sárkány eszi meg az embereket, akkor ez ebben a formában fordítva értelmezhető, mintha az embereimet kínálnám innyenc sárkányraguval. :)
Kép

A mágikus 27 karakter ugye. Ide nem is tudom mit javasoljak. Az igazság lencséje eleve hosszú név. Így a megzserzés mint fordításbeli hűség, vagy a az (útban) felé, majdnem lényegtelen szerintem:
Az igazság lencséje felé
Kép

Egyelőre ennyi, folytatom és jelzem a megfigyeléseim.

Szép estét, üdv: Kobudera

Avatar
csomi
Site Admin
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2016. november 3. 23:21

Re: 3DS verzió

HozzászólásSzerző: csomi » 2017. február 20. 23:01

Az igen, ez mar valami! Na ez a hibakereses! Koszonom!

1. A bomba letevos, eldobos dolog azt hiszem azert van mert ha futsz eldobja, nem? Csak mert nem vagyok meg ott a jatekban es regrol mar nem emlekeztem mindenre pontosan. Vagy futas kozben mast ir ki az A gombra? Mert ha igen, akkor meg futas kozben nem lesz jo a letesz!
2. A nev adas teljesen jogos, probaltam elkerulni az ilyen helyzeteket a ragok miatt, de ugy latszik maradt meg benne.
3. A sarkany etetos szovegre konkretan emlekszem. En is neztem milyen erdekes a magyar nyelv. Mert ennek a mondatnak, hogy:
"Es mindennek a tetejeben, meg akarja etetni az embereimet a sarkannyal, elrettentesul..."

Ket jelentese van. Egyszer a sarkany eszi meg az embereimet, itt erre gondol, vagy az embereimmel akarja meglakmaroztatni a sarkany husival. Addig gyonyorkodtem benne, hogy vegul igy maradt. :lol:

Holnap javitom oket.

Avatar
csomi
Site Admin
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2016. november 3. 23:21

Re: 3DS verzió

HozzászólásSzerző: csomi » 2017. február 22. 13:58

Javítva!

shenmuedc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2017. május 12. 16:49

Re: 3DS verzió

HozzászólásSzerző: shenmuedc » 2017. május 12. 16:51

Mikor várható a végleges verzió? Vagy mennyire stabil ez ? Nem merek addig nekiállni nehogy valahol elakadjak. Köszönöm a választ!

Avatar
csomi
Site Admin
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2016. november 3. 23:21

Re: 3DS verzió

HozzászólásSzerző: csomi » 2017. május 12. 17:27

Elvileg fagyas nincs benne, de a letoltheto verzio (v0.9) meg az osszes javitast nem tartalmazza. Hamarosan kinn lesz az 1.0-as vegleges valtozat. Szerintem most mar vard meg azt!

shenmuedc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2017. május 12. 16:49

Re: 3DS verzió

HozzászólásSzerző: shenmuedc » 2017. május 12. 17:31

köszi a választ! Akkor várok még picit :-)


Vissza: “The Legend of Zelda: Ocarina of Time”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég